KARIÉRA

Dejte nám o sobě vědět!

kariera

Jste zkušeným odborníkem s relevantní praxí? Nabízíme Vám prostor pro další osobní a profesní rozvoj.

Jste čerstvým absolventem? Máte dostatek elánu a toužíte po zajímavé pracovní příležitosti?

PROJEKTANT TZB - VZDUCHOTECHNIKA

Co Vás čeká:

  • Projekční činnost v profesích TZB, především vzduchotechnika a chlazení
  • Technická podpora realizačního týmu
  • Částečně inženýrská činnost při realizaci díla

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci v mladé rozvíjející se společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Zaškolení práce v Revitu (3D projektování)
  • Odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Sick Days
  • Týden placeného volna navíc k dovolené
  • Profesionální vybavení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ vzdělání v oboru TZB
  • Dobrá znalost SW Autocad
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS office, Internet, Email)
  • Řidičský průkaz skupiny B - Samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem -
  • Loajalita k zaměstnavateli
  • Časová flexibilita

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • VŠ vzdělání v oboru technika prostředí výhodou
  • Zkušenosti s Autocad, Protech nebo Revit
  • Praxi v oboru TZB - Znalost AJ/NJ

Přejít zpět...

kariera
t_system_lang_code='cz'