KARIÉRA

Dejte nám o sobě vědět!

kariera

Jste zkušeným odborníkem s relevantní praxí? Nabízíme Vám prostor pro další osobní a profesní rozvoj.

Jste čerstvým absolventem? Máte dostatek elánu a toužíte po zajímavé pracovní příležitosti?

MONTÉR CHLAZENÍ

Co Vás Čeká:

  • Montáž chlazení a klimatizace
  • Servis a údržba klimatizačních zařízení
  • Odborné kurzy a školení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci v mladé rozvíjející se firmě
  • Stabilní zaměstnání s nadstandardním finančním ohodnocením
  • Zdarma školení a kurzy na servis a montáž nejnovějších technologií
  • Služební automobil, mobilní telefon
  • Sick Days
  • Týden placeného volna navíc k dovolené
  • Profesní a osobní růst v oboru chlazení a TZB
  • Podpora při získávání dalších oprávnění (certifikovaný chlaďař a pod.)
  • Profesionální vybavení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Úplné střední odborné vzdělání / SŠ
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. podmínkou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, ochota učit se
  • Časová flexibilita

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Zkušenost s montáží či zprovozněním klimatizací
  • Svářecí průkaz ZG 1
  • Oprávnění k nakládání s chladivy dle zákona dle zákona č. 483/2008 o ochraně ovzduší

Přejít zpět...

kariera
t_system_lang_code='cz'